Proč spolupracovat?

V ekonomicky vyspělých zemích je běžné, že lidé využívají služeb odborníků, ať už se jedná o jejich zdraví, krásu, automobily ale samozřejmě také jedná-li se o jejich rodiné finance. V našich končinách jsme se takové služby ještě nenaučili využívat a to i přesto, že peníze jsou pro nás základním kamenem pro naplnění našich snů, přání a cílů. Například při nákupu zboží v obchodě očekáváme , že nám prodavač pomůže zorientovat se v záplavě informací a funkcí všech možných spotřebičů, že ho bude zajímat na co budeme spotřebič používat a co od něj očekáváme, že bude mít jednoduše více informací než my. Postupujeme stejně i při správě našich financí ?? Vyhledáme odborníka, nebo se rozhodujeme na základě kusých informací z letáků a v lepším případě od známých ??

Naší spoluprácí získáte:

  • Dostatek kvalitních informací pro svá rozhodnutí
  • Dlouhodobou spolupráci – finančí plán nevzniká ze dne na den, ale postupně a je orientován v čase
  • Úsporu času - nemusíte složitě shánět informace, to za Vás obstarám já.
  • Úsporu peněz - díky nepřeplácení a neúčastnění se poplatkové politiky a zvolením vhodného instrumentu, který peníze”nepožírá” ale rozmnožuje je.
Neque porro quisquam est qui dolorem Fincentrum Novák - facebook Fincentrum Novák -Google Fincentrum Novák - Linkedin Fincentrum Novák - Twitter Fincentrum Novák - Yahoo